Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Rakoszyce - Oferty sprzedaży domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

525 000 zł144,50 m² 3 633,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom przy Rubinowej - dom wolnostojący - z widokiem na Ślężę Rakoszyce - k. Środa Śląska - duża działka Na sprzedaż przedstawiam dom w budowie według projektu "dom przy Rubinowej 8". Dom.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł66,10 m² 7 518,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Do sprzedaży środkowy szereg | dwie kondygnacje nadziemne + piwnica | Rakoszyce Cena: 497.000 zł Wygodny, przestronny, jasny dom w zabudowie szeregowej, miejsca parkingowe na terenie nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Domasław(Rakoszyce + 24 km)

1 495 000 zł156 m² 9 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Polecam Państwu na sprzedaż. wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Domasław - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na zacisznym osiedlu. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kalno

Kalno(Rakoszyce + 21 km)

750 000 zł136,20 m² 5 506,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta 0% dla kupującego! bez podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycje w miejscowości Kalno! Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na kwiecień 2025 roku! W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Cesarska

Cesarzowice(Rakoszyce + 20 km)

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Wyjątkowa okazja! Nowoczesny dom 159,70 m z pompą ciepła Taniej o 191 tys. zł! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), łączący nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Pogodna

Cesarzowice(Rakoszyce + 20 km)

1 570 000 zł159,78 m² 9 826,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Marzysz o luksusowym domu z ogrodem, blisko Wrocławia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żarów

Żarów(Rakoszyce + 21 km)

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w atrakcyjnym miejscu w Żarowie. Powierzchnia użytkowa domu 240m2 + garaż w sumie 260m2 usytuowany na dużej działce o powierzchni 1150m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn(Rakoszyce + 19 km)

5 200 000 zł548 m² 9 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 573 m²

Wilkszyn, gmina miękinia Do sprzedaży bardzo atrakcyjna rezydencja znajdują się w miejscowości Wilkszyn. Do o powierzchni całkowitej 548,15 mkw. (powierzchnia użytkowa 496,96 mkw.) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Cesarzowice

Cesarzowice(Rakoszyce + 20 km)

1 570 000 zł159,70 m² 9 830,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Taczalin

Taczalin(Rakoszyce + 25 km)

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4